Gümüşlük (1) Gündoğan (5) Ortakent (1) Yalıkavak (22)
Detaylı Ara

Ticari Listesi (29)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Gündoğan anayol üzerinde 40 m² kapalı kullanım alanına sahip, ön alanı 15 m² olan, otoparklı, anayola cepheli satılık dükkan.

Gündoğan anayol üzerinde 1.500 m² arsa içerisinde, toplam 650 m² kullanım alanına sahip, 10 adet dükkan. 10 Ayrı tapudan oluşan; depo, zemin ve 1. kat olarak imar barışına işletilmiş, anayola 65 m cephesi olan, otoparkı bulunan dükkanlar. Üst dükkanların deniz manzarası vardır. İstenirse depolar ayrı olarak satılabilir.

Yalıkavak’ta Marinanın tam karşısında, en işlek tek caddesinde, ANA YOLUN ÜSTÜNDE, 2 cepheli, 120 m² yenilenmiş bahçe kullanımlı, 80 m² kapalı alanlı, mutfak wc li. İÇKİ RUHSATLI. Bulunmaz lokasyonda, MARKA CAFELERİN, FRANCHİSE firmalarının, RESTAURANT ve BARLAR için FIRSATTIR. Çok, çok özel yerde olan TABELA DEĞERİ YÜKSEK mekanı kaçırmamak için, 20 YILIK GÜVENİ, KALİTELİ ve ETİK HİZMET anlayışını ilke edinmiş YOKARLILAR EMLAK’I aramanız YETERLİDİR. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR. Aylık Kira Bedeli: 6.500 TL. Devir Ücreti: 500.000 TL.

Bodrum – Gündoğan merkezde yol üzerinde, Carrefoursa, Migros, Macrocenter gibi alışveriş marketlerine 50 m mesafede, garajın karşısında, cephesi yola sıfır konumda, her türlü işletme yapılabilir, imar barışına sokulmuş, satılık 38 m² dükkan.

Bodrum – Yalıkavak merkezde minibüs garajı karşısında, Çökertme İş Merkezinde, 35 m² kullanım alanına sahip, 1 sekreter bölümü, 1 salon, 1 banyo+wc den oluşan, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, kiralık üst kat ofis.

Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde, 150 m² kullanım alanına sahip, her yere yürüme mesafesinde, yaz-kış hareketli bir bölgede, 100 kişi kapasiteli, 1 bay ve 1 bayan wc si bulunan, iç ve dış mekan olarak toplam 2 bölümden oluşan, 4 adet tv si, kliması, ocakbaşı ve barı mevcut, restaurant, meyhane, ocakbaşı ya da cafe yapımına uygun, devren kiralık dükkan. Devir Ücreti: 80.000 TL. Aylık Kira Bedeli: 2.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak – Gökçebel’de anayol üzerinde, zemin kat ve depo katından oluşan, toplam 600 m² kapalı kullanım alanına sahip, zemin katta ve depo katında tuvalet banyosu bulunan, 8 araç kapasite otoparkı mevcut, Yalıkavak - Gündoğan yoluna cepheli, çevresinde; banka, petrol ofisi, restoranlar, alışveriş marketleri bulunan işyeri. Kurumsal firmalara kiralıktır.

Bodrum – Yalıkavak merkezde belediye meydanında, minibüs garajına ve marinaya yürüme mesafesinde, 2 adet, alt kat dükkan ve üst kat ofis. Alt kat dükkan 30 m², üst kat ofis 40 m² içerisinde kiracıları mevcut, satılık 2 katlı dükkan ve ofis.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde Yalıkavak merkeze 2 km ve Gündoğan’a yakın konumda, ana yol üzerinde, toplu taşıma güzergahında. İşlek bir bölgede. Alt kat: 86 m². Üst kat 70 m² kullanım alanına sahip, kiralık işyeri ve ofis. Natamam olarak verilecektir, kiracı yapılacak işe göre dizayn edecektir. Alt katın deposu da bulunmaktadır. İstenilirse farklı fiyatlı tutulabilir. Depozito: 3.000 TL.

Bodrum Yalıkavak merkezde, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, full deniz, günbatımı ve marina manzaralı, ana yola cepheli, 250 m² kullanım alanına sahip, 1 wc li dükkan, üst katında: 110 m² kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 2 banyo+wc ve 1 salondan oluşan, teras kullanım alanına sahip, sıfır lüks dairesi olan, ofis veya konut olarak kullanılabilir, binanın arka kısmında hobi bahçesi bulunan, kendisine ait otoparkı mevcut, iskanlı olup krediye uygun, satılık dükkan ve üst kat daire.Favorileriniz