Gümbet (1) Gümüşlük (1) Gündoğan (5) Ortakent (1) Yalıkavak (33)
Detaylı Ara

Ticari Listesi (41)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Bodrum – Yalıkavak merkezde minibüs garajı karşısında, Çökertme İş Merkezinde, 35 m² kullanım alanına sahip, 1 sekreter bölümü, 1 salon, 1 banyo+wc den oluşan, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, kiralık üst kat ofis.

Bodrum – Yalıkavak merkezde çarşıya, garaja, marinaya yakın mesafede, 60 m² kapalı kullanım alanına sahip, içerisinde ocak başı, küçük mutfak ve 1 tuvaleti olan, önüne 5 adet masa ve sandalye koyulabilecek alanı mevcut, devren kiralık restoran. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir. Devir Ücreti: 50.000 TL. Aylık Kira Bedeli: 5.000 TL. Depozito: 5.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde, marinaya, garaja yakın mesafede, işlek bir bölgede, 80m² kapalı kullanım alanına sahip, içerisinde 2 adet tuvaleti olan, önünde 20 m², masa ve sandalye koyulabilecek alanı mevcut, kiralık dükkan. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir. Aylık Kira Bedeli: 9.000 TL. Depozito: 9.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak merkezde çarşıya, marinaya, garaja yakın mesafede, 40m² kullanım alanına sahip, içerisinde tuvaleti olan kiralık ofis. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir. Aylık Kira Bedeli: 2.500 TL. Depozito: 2.500 TL.

Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde, 150 m² kullanım alanına sahip, her yere yürüme mesafesinde, yaz-kış hareketli bir bölgede, 100 kişi kapasiteli, 1 bay ve 1 bayan wc si bulunan, iç ve dış mekan olarak toplam 2 bölümden oluşan, 4 adet tv si, kliması, ocakbaşı ve barı mevcut, restaurant, meyhane, ocakbaşı ya da cafe yapımına uygun, devren kiralık dükkan. Devir Ücreti: 80.000 TL. Aylık Kira Bedeli: 2.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak – Gökçebel’de anayol üzerinde, zemin kat ve depo katından oluşan, toplam 600 m² kapalı kullanım alanına sahip, zemin katta ve depo katında tuvalet banyosu bulunan, 8 araç kapasite otoparkı mevcut, Yalıkavak - Gündoğan yoluna cepheli, çevresinde; banka, petrol ofisi, restoranlar, alışveriş marketleri bulunan işyeri. Kurumsal firmalara kiralıktır.

Bodrum – Gümbet mevkiinde Oasis alışveriş merkezinde, ana giriş yürüyüş yoluna cepheli, 180 m² kiralık dükkan.

Yalıkavak merkezde, çarşıya ve denize yürüme mesafesinde, ana cadde üzerinde, 600 m² yüzölçümlü arsa içerisinde, 90 M² kullanım alanına sahip kiralık üst kat köşe ofis. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir.

Bodrum – Yalıkavak merkezde belediye meydanında, minibüs garajına ve marinaya yürüme mesafesinde, 2 adet, alt kat dükkan ve üst kat ofis. Alt kat dükkan 30 m², üst kat ofis 40 m² içerisinde kiracıları mevcut, satılık 2 katlı dükkan ve ofis.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş mevkiinde köy içerisinde, 25 m² kullanım alanına sahip, depo olarak kullanılabilir, alt kat kiralık dükkan.Favorileriniz