Gümbet (1) Gümüşlük (1) Gündoğan (5) Ortakent (1) Yalıkavak (29)
Detaylı Ara

Ticari Listesi (37)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde, 150 m² kullanım alanına sahip, her yere yürüme mesafesinde, yaz-kış hareketli bir bölgede, 100 kişi kapasiteli, 1 bay ve 1 bayan wc si bulunan, iç ve dış mekan olarak toplam 2 bölümden oluşan, 4 adet tv si, kliması, ocakbaşı ve barı mevcut, restaurant, meyhane, ocakbaşı ya da cafe yapımına uygun, devren kiralık dükkan. Devir Ücreti: 80.000 TL. Aylık Kira Bedeli: 2.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak – Gökçebel’de anayol üzerinde, zemin kat ve depo katından oluşan, toplam 600 m² kapalı kullanım alanına sahip, zemin katta ve depo katında tuvalet banyosu bulunan, 8 araç kapasite otoparkı mevcut, Yalıkavak - Gündoğan yoluna cepheli, çevresinde; banka, petrol ofisi, restoranlar, alışveriş marketleri bulunan işyeri. Kurumsal firmalara kiralıktır.

Bodrum – Gümbet mevkiinde Oasis alışveriş merkezinde, ana giriş yürüyüş yoluna cepheli, 180 m² kiralık dükkan.

Yalıkavak merkezde, çarşıya ve denize yürüme mesafesinde, ana cadde üzerinde, 600 m² yüzölçümlü arsa içerisinde, 90 M² kullanım alanına sahip kiralık üst kat köşe ofis. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir.

Bodrum – Yalıkavak merkezde belediye meydanında, minibüs garajına ve marinaya yürüme mesafesinde, 2 adet, alt kat dükkan ve üst kat ofis. Alt kat dükkan 30 m², üst kat ofis 40 m² içerisinde kiracıları mevcut, satılık 2 katlı dükkan ve ofis.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş mevkiinde köy içerisinde, 25 m² kullanım alanına sahip, depo olarak kullanılabilir, alt kat kiralık dükkan.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde Yalıkavak merkeze 2 km ve Gündoğan’a yakın konumda, ana yol üzerinde, toplu taşıma güzergahında. İşlek bir bölgede. Alt kat: 86 m². Üst kat 70 m² kullanım alanına sahip, kiralık işyeri ve ofis. Natamam olarak verilecektir, kiracı yapılacak işe göre dizayn edecektir. Alt katın deposu da bulunmaktadır. İstenilirse farklı fiyatlı tutulabilir. Depozito: 3.000 TL.

Bodrum Yalıkavak merkezde, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, full deniz, günbatımı ve marina manzaralı, ana yola cepheli, 250 m² kullanım alanına sahip, 1 wc li dükkan, üst katında: 110 m² kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 2 banyo+wc ve 1 salondan oluşan, teras kullanım alanına sahip, sıfır lüks dairesi olan, ofis veya konut olarak kullanılabilir, binanın arka kısmında hobi bahçesi bulunan, kendisine ait otoparkı mevcut, iskanlı olup krediye uygun, satılık dükkan ve üst kat daire.

Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde günbatımı ve deniz manzaralı, denize sıfır, 130 m² kapalı kullanım alanına sahip, 150 kişi kapasiteli hali hazırda müşterisi olan ve işletmesi açık olan devren kiralık restaurant. Kira bedeli yıllık peşin olarak istenmektedir. Aylık Kira Bedeli: 5.000 TL. Devir Ücreti: 300.000TL.

Bodrum – Gündoğan köy içinde 29 m² kullanım alanına sahip, %80 köy içi imarlı, minibüs yolu ve okul yolu üzerinde satılık dükkan ve arsası.Favorileriniz