Bodrum Merkez (1) Gümüşlük (1) Gündoğan (6) Konacık (1) Ortakent (1) Yalıkavak (29)
Detaylı Ara

Ticari Listesi (39)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde sanayi sitesinde, kira getirisi olan, yaz-kış işlek bir konumda, her türlü iş imkanına elverişli, üst katında; 100 m², 2+1, 1 büyük wc+banyo, açık mutfak salondan oluşan daire. Alt katında ise 80 m², 2 wc ve büro tarzında bir bölümden oluşan, 2 ayrı tapusu mevcut, iskanlı, krediye uygun, acil satılık yatırımlık dükkan.

Bodrum merkezde anayola cepheli 40 m² kullanım alanına sahip devren kiralık butik. Mağaza içerisinde 1.300 adet (130-140.000 TL değerinde) mal bulunmaktadır. Yaz sezonunda (4 ay) 75.000 TL ile 90.000 TL arası, kış aylarında ise 13.000 TL ile 23.000 TL arası ciro yapmaktadır. (sosyal medya satışları hariç) Mağazayı devralıcak kişiye mal alımı desteği sağlanacaktır. Bodrum BSL grubla anlaşmalı tek yerdir. Mağaza içerisine klima ve tasarım için 45.000 TL masraf yapılmıştır. - 6 Ay peşin ödenirse, kira bedeli: 3.200 TL. - Aylık ödeme yapılırsa, kira bedeli: 3.500 TL. - Tüm malzemeler ile devir fiyatı: 110.000 TL. - Malsız sadece demirbaş devir fiyatı: 80.000 TL.

Yalıkavak merkezde ana cadde üzerinde, garaja, sahile ve Palmarinaya yakın, 80 m² kullanım alanına sahip, 1 sekreter odası, 1 mutfak, 1 wc, 1 patron yada toplantı odası olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş odası bulunan kiralık üst kat ofis. Kira bedeli 1 yıllık peşin istenmektedir. Aylık Kira Bedeli KDV Dahil : 3.250 TL

Yalıkavak merkezde marinaya yürüyerek 5 dakikalık mesafede, 1.000 m² 4 tarafı tamamen çevrili, içinde 150 m² iki katlı köy evi olan, onlarca MANDALİNA AĞAÇLARI bulunan KAHVATLI EVİ olarak işletilmiştir. Bulunmaz lokasyonda olup, çevresinde kahvaltı bahçeleri mevcuttur. Evin alt katı mutfak olarak düzenlenmiş olup hiçbir masrafı bulunmamaktadır. Düz ayak oluşuyla sahile, merkeze, palmarinaya yürüyüş mesafesinde olan kaçırılmaz bahçemizi görmek için 20 YILLIK ENGİN TECRÜBESİYLE VE GÜVENİRLİĞİ İLE BİLİNEN YOKARLILAR EMLAK’I ARAMANIZ YETERLİDİR. İşletmemiz 12 AY KİRALIKTIR. Aylık Kira Bedeli: 10.500 TL. 3 Aylık Kira bedeli ve depozito istenmektedir.

Yalıkavak – Gökçebel sanayi sitesi içerisinde, 50 m² giriş kat, 40 m² üst kat olmak üzere satılık 2 adet dükkan. Giriş kat dükkan marangozhane olarak kullanılıp içerisinde 1 adet ofis vardır. Dükkanlar iskanlı olup krediye uygundur.

Bodrum – Konacık mevkiinde tüm yerleşkelere kolayca ulaşılabilecek merkezi bir konumda, 2.400 m² kapalı alana sahip, 5 m² - 9 m² - 12 m² ve 18 m² lik kapalı depo alanları ve tüm deniz araçları için açık kışlama alanları, tüm motorlu motorsuz ulaşım araçları için paletli stoklama mevcuttur. Ev, ofis ya da işyerinize ait depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanması, istiflenmesi, ambalajlanması için kullanabileceğiniz, 7/24 gözetim altında, iç ve dış mekanlar kameralar ile donatılmış kiralık depolar. 5 m² lik Depolar Aylık: 300 TL + KDV. 9 m² lik Depolar Aylık: 400 TL + KDV. 12 m² lik Depolar Aylık: 450 TL + KDV. 18 m² lik Depolar Aylık 550 TL + KDV. Yıllık kira bedeli peşin + Depozito + 1 Kira Komisyon istenmektedir.

Bodrum – Gündoğan merkezde denize 50 m mesafede, garajın karşısında sahil yolunda, 3 yol ağzı dükkan, 225 m² kullanım alanına sahip, 4 tuvalet, 1 mutfaklı, imar barışına bildirilmiş ve yetki belgeleri alınmış. Gündoğan otogarı dükkanın tam karşısında olduğu için toplu taşımaların indi bindi yaptığı, herkesin görebileceği bir konumda. Banka, süpermarket ve ofis gibi yerler için bulunmaz fırsattır. Kurumsal firmalara veya şirketlere verilecektir.

Yalıkavak- Gökçebel mevkiinde, ana yola cepheli, 200 m² kullanım alanına sahip, 2 banyo+wc den oluşan, yeni yapılmış, otoparklı dükkan veya ofis olarak kullanılabilen iş yeri. Yıllık olarak kiraya verilecektir. Aylık kira bedeli: 8.000 TL. Depozito: 8.000 TL.

Yalıkavak merkezde yaz-kış yaşanılan bölgede, anayol üzerinde işlek bir caddede, 260 m² net kullanım alanına sahip, içerisinde 1 wc’si bulunan, otoparklı, kiralık dükkanlar ve depoları.

Yalıkavak – Tilkicik’te bulunmaz lokasyonda, ANAYOLUN üstünde olan 80 m² kullanım alanlı, tezgah altı dolaplı, klimalı, otomatik panjurludur. Cafe işletmek için gerekli olan her şey mevcuttur. Ayrıca üst katında teras balkonu vardır. 28 odalı APART OTELİN sabah kahvaltı servisi sadece bu cafede karşılanmaktadır. Ana yolun üstünde olması sebebiyle yaz-kış işletilebilmektedir. Geç saatlere kadar paket servisi vardır. Kira bedeli çok uygun olup istenilen yıl kadar kontrat yapılabilir. Hiçbir masrafı olmayan bu özel lokasyondaki CAFE’yi kaçırmamak için 20 YILLIK TECRÜBESİ ve GÜVENİRLİĞİ İLE YOKARLILAR EMLAK’I ARAMANIZ YETERLİDİR. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR.Favorileriniz