Gümüşlük (1) Gündoğan (5) Ortakent (1) Yalıkavak (25)
Detaylı Ara

Ticari Listesi (32)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Yalıkavak – Tilkicik’te bulunmaz lokasyonda, ANAYOLUN üstünde olan 80 m² kullanım alanlı, tezgah altı dolaplı, klimalı, otomatik panjurludur. Cafe işletmek için gerekli olan her şey mevcuttur. Ayrıca üst katında teras balkonu vardır. 28 odalı APART OTELİN sabah kahvaltı servisi sadece bu cafede karşılanmaktadır. Ana yolun üstünde olması sebebiyle yaz-kış işletilebilmektedir. Geç saatlere kadar paket servisi vardır. Kira bedeli çok uygun olup istenilen yıl kadar kontrat yapılabilir. Hiçbir masrafı olmayan bu özel lokasyondaki CAFE’yi kaçırmamak için 20 YILLIK TECRÜBESİ ve GÜVENİRLİĞİ İLE YOKARLILAR EMLAK’I ARAMANIZ YETERLİDİR. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR.

Yalıkavak merkezde çarşı içerisinde, 30 m² kullanım alanına sahip, denize sıfır, iskânlı, krediye uygun çok değerli dükkan. Bu bulunmaz fırsatı kaçırmayın!

Bodrum – Yalıkavak çarşı caddesi üzerinde, Yalıkavak balıkçı barınağı önünde muhteşem konumda, içerisinde kiracısı bulunan, 2 katlı olup 60 m² kullanım alanına sahip, masrafsız satılık çok değerli mülk.

Bodrum – Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde anayola 25 m cepheli, 750 m² arsa üzerinde, 2 adet dükkan, 2 adet üst kat ofistir. Her dükkan 150 m² olup toplamda 300 m² dir. Her Ofis 30 m² olup toplam 60 m² dir. Geniş bir otopark alanı bulunmaktadır. İskanlı olup krediye uygun, satılık, yatırımlık çok değerli dükkan ve ofisler.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde sanayi sitesinde, kira getirisi olan, yaz-kış işlek bir konumda, her türlü iş imkanına elverişli, üst katında; 100 m², 2+1, 1 büyük wc+banyo, açık mutfak salondan oluşan daire. Alt katında ise 80 m², 2 wc ve büro tarzında bir bölümden oluşan, 2 ayrı tapusu mevcut, iskanlı, krediye uygun, acil satılık yatırımlık dükkan.

Gündoğan anayol üzerinde 40 m² kapalı kullanım alanına sahip, ön alanı 15 m² olan, otoparklı, anayola cepheli satılık dükkan.

Gündoğan anayol üzerinde 1.500 m² arsa içerisinde, toplam 650 m² kullanım alanına sahip, 10 adet dükkan. 10 Ayrı tapudan oluşan; depo, zemin ve 1. kat olarak imar barışına işletilmiş, anayola 65 m cephesi olan, otoparkı bulunan dükkanlar. Üst dükkanların deniz manzarası vardır. İstenirse depolar ayrı olarak satılabilir.

Yalıkavak’ta Marinanın tam karşısında, en işlek tek caddesinde, ANA YOLUN ÜSTÜNDE, 2 cepheli, 120 m² yenilenmiş bahçe kullanımlı, 80 m² kapalı alanlı, mutfak wc li. İÇKİ RUHSATLI. Bulunmaz lokasyonda, MARKA CAFELERİN, FRANCHİSE firmalarının, RESTAURANT ve BARLAR için FIRSATTIR. Çok, çok özel yerde olan TABELA DEĞERİ YÜKSEK mekanı kaçırmamak için, 20 YILIK GÜVENİ, KALİTELİ ve ETİK HİZMET anlayışını ilke edinmiş YOKARLILAR EMLAK’I aramanız YETERLİDİR. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR. Aylık Kira Bedeli: 6.500 TL. Devir Ücreti: 500.000 TL.

Bodrum – Gündoğan merkezde yol üzerinde, Carrefoursa, Migros, Macrocenter gibi alışveriş marketlerine 50 m mesafede, garajın karşısında, cephesi yola sıfır konumda, her türlü işletme yapılabilir, imar barışına sokulmuş, satılık 38 m² dükkan.

Bodrum – Yalıkavak merkezde minibüs garajı karşısında, Çökertme İş Merkezinde, 35 m² kullanım alanına sahip, 1 sekreter bölümü, 1 salon, 1 banyo+wc den oluşan, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, kiralık üst kat ofis.Favorileriniz