Bodrum Merkez (15) Akyarlar (2) Bitez (15) Göltürkbükü (38) Gümbet (11) Gümüşlük (82) Gündoğan (102) Kadıkalesi (1) Kızılağaç (1) Konacık (6) Ortakent (18) Torba (13) Turgutreis (8) Yalıkavak (598) Milas (9) Dağbelen (2)
Detaylı Ara

Konut Listesi (921)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Bodrum – Yalıkavak merkezde marinaya ve çarşıya yürüme mesafesinde, ortak yüzme havuzlu, 2 adet dubleks villadan oluşan 1.000 m² arsa içerisinde, 110 m² net kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak ve 2 adet balkondan oluşan, eşyasız, kalorifer ve klima tesisatlı, yaz-kış oturuma müsait, kiralık dubleks villa. Yıllık olarak kiraya verilecektir. 15 Eylülden itibaren müsaittir. 1 Aylık depozito istenmektedir. Aylık kira bedeli: 4.250 TL.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde denize sıfır site içerisinde, 7/24 güvenlikli, shuttle servisi olan, full deniz manzaralı, sıfır eşyalı, merkezi soğutma sistemli, kaliteli ve konforlu eşyalarla dizayn edilmiş, kendi iskelesi ve plajı olan, plajında barı ve restoranı ile dünyaca ünlü lezzetleri yapan sitedeki flat dairemiz, 3+1, 2 banyo+wc, açık mutfak salon, 190 m² kullanım alanına sahip, 1 büyük balkon terası olan, nezih insanların yaşadığı site içerisinde satılık flat daire. Haftalık Kira Bedeli: 28.500 TL. 15 Günlük Kira Bedeli: 45.600 TL. Aylık Kira Bedeli: 79.800 TL. Depozito: 17.000 TL.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde denize sıfır site içerisinde, 7/24 güvenlikli, shuttle servisi olan, full deniz manzaralı, sıfır eşyalı, merkezi soğutma sistemli, kaliteli ve konforlu eşyalarla dizayn edilmiş, kendi iskelesi ve plajı olan, plajında barı ve restoranı ile dünyaca ünlü lezzetleri yapan sitedeki flat dairemiz, 3+1, 2 banyo+wc, açık mutfak salon, 190 m² kullanım alanına sahip, 1 büyük balkon terası olan, nezih insanların yaşadığı site içerisinde satılık flat daire.

Yalıkavak – Gerişaltı – Erdemil mevkiinde site içerisinde, 90 m² kullanım alanına sahip, 3+1, 2 banyo+wc, açık mutfak salon ve 2 balkondan oluşan, full deniz ve palmarina manzaralı, bahçeli, dış cephe mantolaması yapılmış, jeneratörlü, otoparklı, dolmuş güzergahında, satılık dubleks villa.

Yalıkavak – Gerişaltı mevkiinde güvenlikli, ortak yüzme havuzlu site içerisinde, full deniz, palmarina ve doğa manzaralı, 90 m² kullanım alanına sahip, 3+1, 3 banyo+wc, açık mutfak salon ve 1 balkondan oluşan, yaz-kış yaşanan bir sitede, satılık bahçe katı daire. Aidat: 300 TL.

Yalıkavak – Gerişaltı mevkiinde güvenlikli, ortak yüzme havuzlu site içerisinde, 75 m² kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 salon ve açık mutfaktan oluşan, full deniz ve palmarina manzaralı, full eşyalı kiralık daire. Bayram için kiraya verilecektir. (9 gün)

Yalıkavak merkezde denize, marinaya, çarşıya yürüme mesafesinde, ortak yüzme havuzlu site içerisinde, 85 m² kullanım alanına sahip, 2+1, 1 banyo+wc, açık mutfak salon ve 1 balkondan oluşan, full eşyalı, kiralık üst kat daire. Ağustos: 15.000 TL.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş mevkiinde, 2 adet plajı ve iskelesi bulunan ortak yüzme havuzlu ve güvenlikli site içerisinde 200 m² kullanım alanına sahip 3 yatak odası, 3 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan, full eşyalı, kalorifer, şömine ve klimalı, denize sıfıt müstakil dubleks villa. 24 Ağustostan itibaren müsaittir. Kira Bedeli: 30.000 TL. Depozito: 5.000 TL. Elektrik, su kiracıya aittir.

Bodrum – Yalıkavak – Tilkicik koyunda kaliteli nezih bir site içerisinde, otak yüzme havuzlu, doğa manzaralı, 500 m² arsa içerisinde, müstakil bahçeli, 2 araçlık otoparkı mevcut, kamera ve alarm sistemi olan, eşyaları sıfır ve kaliteli dizayn edilmiş, yaz-kış yaşama uygun, toplu taşıma güzergahında, bütün odalarında klima mevcut, termisfon ve güneş enerjili su ısıtması olan, 160 m² kapalı kullanım alanına sahip, 4+1, 3 banyo+wc, açık mutfak salon, 1 kiler ve 1 balkondan oluşan, düz ayak girişli, kiralık müstakil dubleks villa. Temmuz – Ağustos – Eylül müsaittir. Günlük Kira Bedeli: 1.500 TL. Yıllık kiralamada, Aylık Kira Bedeli: 6.250 TL

Bodrum – Yalıkavak – Tilkicik koyunda kaliteli nezih bir site içerisinde, otak yüzme havuzlu, doğa manzaralı, 500 m² arsa içerisinde, müstakil bahçeli, 2 araçlık otoparkı mevcut, kamera ve alarm sistemi olan, eşyaları sıfır ve kaliteli dizayn edilmiş, yaz-kış yaşama uygun, toplu taşıma güzergahında, bütün odalarında klima mevcut, termisfon ve güneş enerjili su ısıtması olan, 160 m² kapalı kullanım alanına sahip, 4+1, 3 banyo+wc, açık mutfak salon, 1 kiler ve 1 balkondan oluşan, düz ayak girişli, satılık müstakil dubleks villa.Favorileriniz