Bodrum Merkez (2) Bitez (2) Göltürkbükü (17) Gümüşlük (13) Gündoğan (12) Konacık (4) Mazı (1) Ortakent (18) Torba (3) Turgutreis (3) Yalıçiftlik (1) Yalıkavak (201) Milas (1) Dağbelen (7) Gürece (2)
Detaylı Ara

Arsa Listesi (287)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Bodrum – Yalıkavak merkezde çarşıya, alışveriş merkezlerine, marinaya yürüme mesafesinde, etrafında lüks konutların bulunduğu bir bölgede, muhteşem yeşillik ve doğa manzaralı, 507 m² brüt, 450 m² net yüzölçümüne sahip, %20 konut imarlı, 1 adet müstakil havuzlu villa yapımına uygun, altyapı sorunu olmayan muhteşem konumda satılık arsa.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş malikaneler bölgesinde, gün batımı ve deniz manzaralı, etrafında lüks villaların bulunduğu bölgede, çiftlik evi ve malikane yapımına uygun, % 5 imarlı, 7000 m² yüzölçümüne sahip, içerisinde büyük zeytin ağaçları ve yeşillikler olan, altyapı sorunu olmayan, satılık çiftlik arazisi.

Yalıkavak – Dazlak Mevkiinde etrafında lüks malikanelerin bulunduğu bölgede, full Yalıkavak, marina ve deniz manzaralı, 45.500 m² yüzölçümüne sahip 9 adet parselden oluşan, 11 adet inşaat ruhsatları ve projesi hazır, binaların kaba inşaatı tamamlanmış, kendisine ait özel trafosu ve artezyen kuyusu mevcut, evlerin iç yolu açılmış durumda ve altyapı sorunu olmayan, satılık çok değerli mülk. Not: KURUMSAL İNŞAAT FİRMALARINA KAT KARŞILIĞI VERİLECEKTİR.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş köyü – Sarnıçdağı mevkiinde 19.792 m² yüzölçümüne sahip, %5 imarlı, 3 adet müstakil havuzlu malikane yapımına uygun, 3 ayrı parsele bölünebilir, içerisinde büyük zeytin ve çam ağaçları bulunan, full günbatımı ve Yalıkavak koy manzaralı, altyapı sorunu olmayan satılık arazi.

Yalıkavak – Değirmenler’de anayola cepheli, full deniz manzaralı, 5.000 m² yüzölçümüne sahip, %5 imarlı, malikâne yapımına uygun satılık tarla.

Bodrum – Gündoğan mevkiinde 18.359 m² yüzölçümüne sahip, muhteşem doğa manzaralı, Gündoğan koyuna (plaja) yürüme mesafesinde, çiftlik evi yapımına uygun, altyapı sorunu olmayan, satılık yatırımlık arazi.

Yalıkavak merkeze yürüme mesafesinde % 5 imarlı, 2.725 m² yüzölçümüne sahip, tek villa yapmaya müsait, içerisinde mandalina ağaçları, çeşitli meyve ağaçları ve su kuyusu bulunan, alt yapı sorunu olmayan, yola cepheli çok özel arazi.

Bodrum – Torba’da, Bodrum merkeze 3 km mesafede, doğa ile iç içe, elit yapılaşma bölgesinde, yanyana 2 adet parselden oluşan, toplam net 4.117 m² alana sahip, alt yapı sıkıntısı olmayan, % 15 konut imarlı, satılık kelepir arsa. Detaylar için lütfen arayınız. 6.000.000 TL (KDV DAHİL)

Bodrum – Gürece mevkiinde 1.638 m² yüzölçümüne sahip, 100 m² lik tek katlı ev ve 30 m² lik müştemilat yapılabilir, yapı ruhsatı alınmış, içerisinde artezyen kuyusu bulunan, kendisine yolu mevcut, satılık fırsat arazidir. Arazi içerisinde 50 adet zeytin ağacı, 40 adet limon, erik vb narenciye ağaçları bulunmaktadır. Toplamda 3 adet elektrik hakkı bulunmaktadır. (ev, müştemilat, artezyen kuyusu)

Bodrum – Bitez mevkiinde 2 parselden oluşan, toplam 81.760 m² yüzölçümüne sahip, hem Bitez koyunu hem de Ortakent koyunu gören önü açık ve kapanmaz bir manzaraya hakim, plajlara yakın mesafede, Midtown, Acıbadem ve Kolejlere yakın konumda satılık tarla. NOT: BULUNDUĞU BÖLGEDE BU BÜYÜKLÜKTE VE KONUMDA KALAN SON TARLADIR.Favorileriniz