Bodrum Merkez (4) Bitez (3) Göltürkbükü (38) Gümüşlük (25) Gündoğan (51) Güvercinlik (1) Kızılağaç (3) Konacık (4) Mazı (1) Ortakent (23) Torba (5) Turgutreis (3) Yahşi (1) Yalıçiftlik (2) Yalıkavak (259) Milas (2) Dağbelen (19) Gürece (1)
Detaylı Ara

Arsa Listesi (445)

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Yalıkavak – Gerişaltı mevkiinde 2 ayrı parselden oluşan, 10.194 m² yüzölçümüne sahip, %5 imarlı, 2 adet müstakil havuzlu çiftlik evi yapımına uygun, yoğun yeşillik ve büyük zeytin ağaçları bulunan, muhteşem deniz manzaralı, altyapı sorunu olmayan satılık çok değerli mülk.

Yalıkavak – Dağbelen mevkiinde, köy yerleşim alanına yakın, 5.468 m² yüzölçümüne sahip, % 5 imarlı, yol cepheli, çevresinde oturum bulunan, içerisinde bol yeşillik ve ağaçlar bulunan, çok fazla eğimi olmayan, altyapı ve yol problemi olmayan satılık arazi.

Yalıkavak – Geriş mevkiinde, içerisinde zeytin ağaçları bulunan 2.487 m² yüzölçümüne sahip % 3 imarlı, çevresinde lüks konutların bulunduğu, doğa ile iç içe, alt yapı ve yol sorunu olmayan kısmi deniz manzaralı, çiftlik yapımına uygun satılık arazi.

Gündoğan – Gölköy anayolu üzerinde 8.380 m² yüzölçümüne sahip, doğa ile iç içe, çevresinde çiftlik evleri ve 100 metre yanında eski bodrum taş evlerinden oluşan köy hayatı mevcut, küçük bir rötuş ile çiftliğe çevrilebilir durumda, yeni imar planlarında ticari imar gelmesi mümkün, etrafı çam ormanları ile çevrili, altyapı ve yol problemi olmayan, yatırıma uygun satılık tarla.

Bodrum – Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde 2.850 m² yüzölçümüne sahip, %3 imarlı, kısmi deniz manzaralı, 1 adet ev yapımına uygun, 60 m yol cepheli, çevresinde lüks malikanelerin bulunduğu bölgede, altyapı ve yol problemi olmayan satılık tarla.

Yalıkavak – Gökçebel mevkiinde 49.670 m² yüzölçümüne sahip, 5.675 m² si %20 imarlı, 13.038 m² si %15 imarlı olup kalan kısmı ağaçlandırılacak alan olarak geçmektedir. Full deniz ve gün batımı manzaralı, çevresinde yabancıların oturduğu siteler bulunan, inşaat firmalarına uygun, altyapı ve yol problemi olmayan satılık arsa.

Bodrum – Yalıkavak – Dağbelen mevkiinde 10.735 m² yüzölçümüne sahip, içerisinde elektrik, su ve 1 adet ev bulunan, altyapı ve yol problemi olmayan, köy yerleşim alanına çok yakın mesafede, çevresinde çam ormanları olan doğa ile iç içe, satılık zeytinli tarla.

Yalıkavak – Gerişaltı – Erdemil mevkiinde, 1.136 m² arsa içerisinde, 2 adet, 180 m², 4+1, 4 banyo+wc, müstakil havuzlu dubleks proje ruhsatı hazır, denize 500 M yürüme mesafesinde, alışveriş merkezine ve toplu taşımaya yakın, altyapı sorunu olmayan satılık proje ruhsatlı arsa.

Bodrum – Yalıkavak merkezde marinaya, alışveriş merkezine, pazara yürüme mesafesinde, 3.800 m² yüzölçümüne sahip, %10 konut imarlı, 3 adet müstakil havuzlu villa yapımına uygun, etrafında lüks konutların bulunduğu bölgede, muhteşem yeşillik ve ağaçları olan, altyapı sorunu olmayan, inşaat firmalarına uygun, yatırıma uygun satılık konut imarlı arsa.

Bodrum – Yalıkavak – Geriş mevkiinde köy yerleşim alanına bitişik konumda, muhteşem gün batımı ve deniz manzaralı, yoğun yeşillik ve büyük ağaçları bulunan, 1.000 m² yüzölçümüne sahip, %20 konut imarlı, 2 adet müstakil havuzlu villa yapımına uygun, altyapı sorunu olmayan, satılık imarlı arsa.Favorileriniz