Bodrum Merkez (11) Bitez (14) Göltürkbükü (68) Gümbet (2) Gümüşlük (67) Gündoğan (136) Güvercinlik (2) Kadıkalesi (2) Kızılağaç (5) Konacık (6) Mazı (1) Ortakent (37) Torba (7) Turgutreis (9) Yalıçiftlik (2) Yalıkavak (763) Milas (5) Akyaka (1) Dağbelen (22)
Detaylı Ara

Turgutreis Listesi

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Bodrum – Turgutreis – Kadıkalesi mevkiinde marinaya 5dk, ana yola 1 dk mesafede, bilinen bir sitede, olimpik yüzme havuzu olan, 24 saat güvenlikli, isterseniz Bodrum yarım adasının en uzun kum sahilinde, arzu ettiğiniz beach ve restoranlarda keyif yapabileceğiniz, 300 m² bahçe içerisinde, 4 tarafı yüksek taş duvarlarla çevrili, 160 m² kapalı kullanım alanına sahip, 3+1 dubleks. Bütün odaları ebeveyn, italyan banyoludur, (ebeveyn yatak odası banyosu, buharlı, jakuzili, ve hamam kurnalıdır) ayrıca giriş kapısı dışardan olan yardımcı odalı, müstakil havuzlu, komple yenilenmiş, mimari çizim mutfaklı, bütün ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü, modern mobilya ve aksesuarlarla donatılmış, full beyaz eşyalı, ıslak zeminler 1. Sınıf mermerdir. Açılır kapanır cam balkonlu geniş terasınızda gün batımının eşsiz güzelliğinde, kendinizi yenilenmiş hissederken, yatak odanızdan deniz manzarasının, yakamozların dansını izleyerek dinlendiğinizi hissedecek, bütün gözlerden uzak, havuz keyfi yaparken, doğal botanikli bahçenizde, çiçeklerin enfes kokusunda, dalından koparıp yiyebileceğiniz meyvelerin lezizliğinde, çam limonlarının gölgesinde dinlenerek, gün batımının eşsiz görsel şöleninde, kuş seslerinin senfonisinde, dingin, sakin, huzur dolu bir yaşam için, NATİONAL GEOGRAPHİC Magazine tarafından hazırlanan ‘’DÜNYA’da GÜN BATIMININ EN GÜZEL İZLENDİĞİ 10 YER’’ LİSTESİNDE olan villamız için 20 YILLIK GÜVEN VE TECRÜBESİYLE YOKARLILAR EMLAK’I aramanız yeterlidir. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR. KİRA BEDELİ YILLIK PEŞİN OLARAK İSTENMEKTEDİR. Aylık Kira Bedeli: 7.000 TL. Aidat: 350 TL. Depozito: 2 Kira Bedelidir.

Bodrum – Turgutreis mevkiinde Marina’ya ve denize 150 m. uzaklıkta, kesintisiz deniz ve marina manzaralı 7 adet müstakil yaygın sistem tek katlı villa ve 2 adet iki katlı villadan oluşan, her biri 1000 m2 özel kullanım alanı üzerine kurulmuştur. Tek katlı villalar 205 m², 3+1, 3 banyo+wc şeklinde, 2 katlı villalar ise 300 m² 5+2, 5 banyo+wc şeklinde tasarlanmıştır. Her konutta Sapa marka alüminyum doğrama sistemleri ve ısı camları, Samsung marka fan coolier ısıtma-soğutma sistemi kullanılmıştır. Dış cephesi Capatech marka 1. sınıf mantolama, çatı ve temel altı su izolasyonu, aynı zamanda çatıya ısı izolasyonu yapılmıştır. Konutlarda 1.kalite Lineadecor mutfakların içerisinde Franke marka ankastre fırın, ocak, bulaşık makinesi ve Elica marka davlumbaz bulunmaktadır. Her binanın bahçe peyzajları yapılmıştır. Her konutun kendine özel 2 araçlık kapalı otoparkı, müstakil yüzme havuzu, serin kış günlerinde ısınacağınız şömineli salonu, ebeveyn banyolu, özel tasarlanmış 1.kalite mutfağı ve İtalyan banyo+wc li, satılık tek katlı ve dubleks villalar. Fiyat: 3.650.000 TL ile 6.800.000 TL arasında değişmektedir.

Bodrum – Turgutreis – Kadıkalesi mevkiinde marinaya 5dk, ana yola 1 dk mesafede, bilinen bir sitede, olimpik yüzme havuzu olan, 24 saat güvenlikli, isterseniz Bodrum yarım adasının en uzun kum sahilinde, arzu ettiğiniz beach ve restoranlarda keyif yapabileceğiniz, 300 m² bahçe içerisinde, 4 tarafı yüksek taş duvarlarla çevrili, 160 m² kapalı kullanım alanına sahip, 3+1 dubleks. Bütün odaları ebeveyn, italyan banyoludur, (ebeveyn yatak odası banyosu, buharlı, jakuzili, ve hamam kurnalıdır) ayrıca giriş kapısı dışardan olan yardımcı odalı, müstakil havuzlu, komple yenilenmiş, mimari çizim mutfaklı, bütün ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü, modern mobilya ve aksesuarlarla donatılmış, full beyaz eşyalı, ıslak zeminler 1. Sınıf mermerdir. Açılır kapanır cam balkonlu geniş terasınızda gün batımının eşsiz güzelliğinde, kendinizi yenilenmiş hissederken, yatak odanızdan deniz manzarasının, yakamozların dansını izleyerek dinlendiğinizi hissedecek, bütün gözlerden uzak, havuz keyfi yaparken, doğal botanikli bahçenizde, çiçeklerin enfes kokusunda, dalından koparıp yiyebileceğiniz meyvelerin lezizliğinde, çam limonlarının gölgesinde dinlenerek, gün batımının eşsiz görsel şöleninde, kuş seslerinin senfonisinde, dingin, sakin, huzur dolu bir yaşam için, 20 YILLIK GÜVEN ve TECRÜBESİYLE YOKARLILAR EMLAK’I aramanız yeterlidir. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR.

Turgutreis – Akyarlar mevkiinde 1.800 m² arsa içerisinde 400 m² kullanım alanına sahip, 6 yatak odası, 3 banyo+wc, 2 salon ve mutfaktan oluşan, 1+1 müştemilatı bulunan, özel yüzme havuzu ve özel açık otoparkı bulunan, deniz manzaralı 4 katlı müstakil villa.

Bodrum – Turgutreis’te 5 parselden oluşan, 25 dönüm, %5 imarlı, yola cepheli, deniz ve şehir manzaralı, satılık yatırımlık arazi.

Bodrum – Turgutreis - Akyarlar kemer mevkiinde, 21 dönüm, %5 imarlı, denize 3 km mesafede, full kos adası, deniz ve doğa manzaralı, yatırımlık çiftlik evi yapımına uygun, altyapı sorunu olmayan acil satılık kelepir arazi.

Bodrum – Turgutreis’te merkeze yakın, tepe konumlu, 32.500 m² yüzölçümüne sahip, % 5 imarlı, full adalar, Turgutreis ve doğa manzaralı, yatırımlık çiftlik ve malikane yapımına uygun acil satılık kelepir arazi.

Turgutreis merkeze ve marinaya yaklaşık 1,5 km mesafede, eşsiz bir manzaranın kıyısında lüks bir projede yer alan 120 m² kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 wc, 1 salon ve açık mutfaktan oluşan full mobilyalı, lüks dubleks villa.

Turgutreis’te deniz manzaralı, 1.000 m² arsa içerisinde, 300 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 2 salon ve 2 mutfaktan oluşan, özel yüzme havuzlu, açık ve kapalı otoparklı, kalorifer ve klimalı, ankastre mutfak eşyalı, müştemilatlı, full günbatımı manzaralı, müstakil lüks villa.Favorileriniz