Bodrum Merkez (24) Akyarlar (2) Bitez (23) Göltürkbükü (78) Gümbet (13) Gümüşlük (106) Gündoğan (172) Güvercinlik (2) Kadıkalesi (1) Kızılağaç (5) Konacık (9) Mazı (1) Ortakent (34) Torba (19) Turgutreis (11) Yalıçiftlik (3) Yalıkavak (907) Milas (14) Akyaka (1) Dağbelen (22)
Detaylı Ara

Milas Listesi

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 22 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 60 konuttan oluşmakta ve toplam 2 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire ve dubleks konut seçenekleri, ikinci parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 153 m² kapalı kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 3 soyunma odası, 3 banyo+wc, 1 misafir wc si, 1 salon, açık mutfak ve 1 balkondan oluşan, 20 m² teras kullanımlı, 80 m² müstakil bahçeli, full deniz manzaralı, satılık bitişik nizam dubleksler, 12 adet 3+1 dubleks bulunmaktadır.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 22 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 60 konuttan oluşmakta ve toplam 2 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire ve dubleks konut seçenekleri, ikinci parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 84 m² kapalı kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 misafir wc si, 1 salon, açık mutfak ve 1 balkondan oluşan, 52 m² müstakil bahçeli, full deniz manzaralı satılık bitişik nizam dubleksler, 20 adet 2+1 dubleks bulunmaktadır.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 22 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 60 konuttan oluşmakta ve toplam 2 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire ve dubleks konut seçenekleri, ikinci parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 82 m² kapalı kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 1 soyunma odası, 2 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak ve 2 balkondan oluşan, 32 m² çatı terası kullanımlı, full deniz manzaralı satılık daireler. 20 adet 2+1 daire bulunmaktadır.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 22 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 60 konuttan oluşmakta ve toplam 2 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire ve dubleks konut seçenekleri, ikinci parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 60 m² kapalı kullanım alanına sahip, 1 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak ve 1 balkondan oluşan, 27 m² çatı terası kullanımlı, full deniz manzaralı satılık daireler. 8 adet 1+1 daire bulunmaktadır.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 66 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 143 konuttan oluşmakta ve toplam 3 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire seçenekleri, ikinci parselde ikiz ve müstakil villa seçenekleri, üçüncü parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 230 m² kapalı kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4banyo+5wc, 2 soyunma odası, 1 salon, açık mutfak ve 3 balkondan oluşan, müstakil bahçeli, müstakil havuzlu, 1 araç kapasiteli üstü kapalı otoparkı bulunan, full deniz manzaralı tripleks villalar. 25 adet tripleks villa bulunmaktadır. Fiyat: 2.850.000 TL ile 3.150.000 TL arası değişmektedir.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 66 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 143 konuttan oluşmakta ve toplam 3 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire seçenekleri, ikinci parselde ikiz ve müstakil villa seçenekleri, üçüncü parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 119 m² kapalı kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 3 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak, 2 balkon, 1 kiler ve terastan oluşan satılık dubleksler. 4 adet dubleks bulunmaktadır.

Milas – Adabükü Bodrum havalimanına 10 dakika mesafede, Bodrum şehir merkezine ise 30 dk uzaklıkta, doğa ile denizin birleştiği Adabükü bölgesinde, muhteşem bir deniz manzarasına sahip ve denize sıfır 66 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje 143 konuttan oluşmakta ve toplam 3 parsel bulunmaktadır. Birinci parselde daire seçenekleri, ikinci parselde ikiz ve müstakil villa seçenekleri, üçüncü parselde ise sosyal alanlar konumlanmıştır. İçerisinde 14 mağaza ve 1 premium süpermarket ayrıca kapalı yüzme havuz, Spa ve Fitness merkezininde bulunduğu butik çarşısı bulunan ve Plaj, Amfi Tiyatro, Havuz, Havuzbaşı restoran, Aquapark gibi birçok sosyal alana sahip projede. 88 m² kapalı kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 2 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak, 1 balkon ve geniş terastan oluşan satılık daireler. 3 adet daire bulunmaktadır. Fiyat: 1.000.000 TL ile 1.150.000 TL arası değişmektedir.

Milas – Güllük merkezde limana ve denize yürüme mesafesinde, 195 m² kapalı kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 3 banyo+wc, 2 salon ve açık mutfaktan oluşan, teras kullanım alanına sahip, full deniz manzaralı, müstakil bahçeli satılık tripleks natamam villalar. 4 adet villa bulunmaktadır.

Milas – Dörttepe mevkiinde 8.760 m² net yüzölçümüne sahip, %20-40 konut imarlı, altyapı ve yol problemi olmayan, doğa ve kısmi deniz manzaralı, inşaat yapımına ve yatırıma uygun satılık arsa.

Milas – Meşelik mevkiinde 660 m² yüzölçümüne sahip, yola cepheli, anayola 1 km mesafede, içerisine 135 m² ev yapılabilir, satılık manzaralı konut imarlı arsa.Favorileriniz