Bodrum Merkez (11) Bitez (8) Göltürkbükü (70) Gümbet (3) Gümüşlük (78) Gündoğan (146) Güvercinlik (1) Kadıkalesi (1) Kızılağaç (4) Konacık (10) Mazı (1) Ortakent (33) Torba (7) Turgutreis (8) Yahşi (6) Yalıçiftlik (2) Yalıkavak (749) Milas (4) Dağbelen (20) Gürece (1)
Detaylı Ara

Dağbelen Listesi

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Yalıkavak – Dağbelen mevkiinde, köy yerleşim alanına yakın, 5.468 m² yüzölçümüne sahip, % 5 imarlı, yol cepheli, çevresinde oturum bulunan, içerisinde bol yeşillik ve ağaçlar bulunan, çok fazla eğimi olmayan, altyapı ve yol problemi olmayan satılık arazi.

Bodrum – Yalıkavak – Dağbelen mevkiinde 10.735 m² yüzölçümüne sahip, içerisinde elektrik, su ve 1 adet ev bulunan, altyapı ve yol problemi olmayan, köy yerleşim alanına çok yakın mesafede, çevresinde çam ormanları olan doğa ile iç içe, satılık zeytinli tarla.

Bodrum – Dağbelen – Yaka mevkiinde 6.570 m² yüzölçümüne sahip, 2 ayrı tapudan oluşan, full deniz manzaralı, %3 imarlı, altyapı ve yol problemi olmayan, doğa ile iç içe, ekip biçmeye uygun anayola yakın konumda, yatırıma uygun, satılık tarla.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde 12.500 m² yüzölçümüne sahip, doğa manzaralı, içerisinde zeytin ağaçları mevcut, altyapı ve yol problemi olmayan satılık yatırımlık zeytinli tarla.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde 400 m² yüzölçümüne sahip, içerisinde 1 adet kargir bina bulunan, köy yerleşim alanında, satılık arsa.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde köy yerleşim alanına çok yakın konumda, yol cepheli, 1.906 m² yüzölçümüne sahip, doğa, vadi ve çam ormanları manzaralı, yan parselinde elektrik mevcut, satılık yatırımlık tarla.

Bodrum – Dağbelen’de etrafı çam ormanlarıyla çevrili, 4.050 m² yüzölçümüne sahip, 200 m yakınında elektrik ve su mevcut, yolu açılmış, doğa manzaralı, satılık kelepir tarla.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde 8.300 m² yüzölçümüne sahip, doğa ve köy manzaralı, içerisinde zeytin ağaçları mevcut, yan parselinde müstakil havuzlu evler bulunan, altyapı ve yol problemi olmayan, satılık zeytinli tarla.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde 2 parselden oluşan, 821 m² yüzölçümüne sahip, köy içerisinde kalan, son arsalardan biridir. Köy içi imarlıdır, istenirse 2 adet ev yapılabilir veya arsalar birleştirilip tek ev yapılabilir, köy marketine ve pazarına 150 m mesafede satılık köy içi imarlı arsa.

Bodrum – Dağbelen mevkiinde köy yerleşim alanı içerisinde 6.404 m² yüzölçümüne sahip, %5 imarlı, doğa manzaralı, çevresinde evler ve çam ormanı bulunan, altyapı ve yol problemi olmayan satılık tarla.Favorileriniz