Bodrum Merkez (24) Akyarlar (2) Bitez (23) Göltürkbükü (78) Gümbet (13) Gümüşlük (106) Gündoğan (172) Güvercinlik (2) Kadıkalesi (1) Kızılağaç (5) Konacık (9) Mazı (1) Ortakent (34) Torba (19) Turgutreis (11) Yalıçiftlik (3) Yalıkavak (907) Milas (14) Akyaka (1) Dağbelen (22)
Detaylı Ara

Bitez Listesi

Tümü Kiralık Satılık Artan Azalan

Bodrum – Bitez köy içinde 6.000 m² yüzölçümüne sahip, sera veya depo tarzı kullanımlara uygun, yolu mevcut, düz ayak, doğa içerisinde Bitez sahile ve Gümbete yakın konumda, kiralık tarım arazisi.

Bodrum – Bitez mevkiinde Burak sitesinin hemen üstündeki, 86 adet ikiz villalık, ortak olimpik yüzme havuzlu, butik Yalı sitesinde, dört tarafı duvar ile çevrili, kendisine ait bahçe içerisinde, net 91 m² kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 1 banyo+wc, 1 misafir wc’si, 1 salon ve açık mutfaktan oluşan ters dubleks, bütün camları sineklikli ve ferforje demirli, merdiven altı ardiyeli, terası aktif kullanılabilen, kapanmaz doğa manzaralı, ( istenirse 100 m² den fazla kapalı alan yaratılabilir, örnekleri mevcuttur ) 2 adet verandalı, çam ağaçlarının mis kokusunda, meyve ağaçlarının güzelliğinde, dev palmiyelerin gölgesinde, huzurlu, tam müstakil. KAÇIRILMAYACAK FIRSATTIR. KREDİYE UYGUNDUR. OFİSİMİZ TEK YETKİLİDİR. Aidat: 100 TL.

Bodrum – Bitez mevkiinde denize 100 m mesafede, 500 m² müstakil bahçe içerisinde, müstakil havuzlu, 90 m² kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 1 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak ve katlanır cam ile kapatılmış yaz-kış kullanıma uygun geniş terastan oluşan, full eşyalı, ayrıca barbekü ve geniş bar bölümü bulunan, verandalı, 1 araç kapasiteli otoparka sahip, kiralık tek katlı müstakil villa. Sezonluk olarak kiraya verilecektir. Sezonluk Kira Bedeli: 100.000 TL. (Elektrik, su kiracıya aittir) Depozito: 10.000 TL.

Bodrum – Bitez mevkiinde 1 dönüm arazi içerisinde, meyilli bir arazi üzerinde olduğundan, ana bahçe, orta bahçe ve alt bahçe olmak üzere üç kademeli bir yapılanma vardır. Ana konut 500 m² ana bahçe üzerine kurulu olup iki katlıdır. 280 m² kapalı kullanım alanına sahiptir. 3 yatak odası, (her odada gömme dolap bulunmaktadır) 3 banyo+wc, 1 misafir tuvaleti, 1 salon ( salonun iki kat yüksekliğinde tonoz tavanı vardır. ) zemin tamamen somaki mermer döşelidir. Mutfak Bitez koyuna manzaralı olup, Linea dekor mutfak ekipmanları ile tasarlanmıştır. Ana villanın dört bir tarafı bahçe ve teraslarla çevrilmiş olup, tüm teraslar mermer zemindir. Teraslarda hem havuz, hem vadi, hem de deniz manzarası bulunmaktadır. Terasın vadiye bakan kısmında infinity şeklinde tasarlanmış 60 m² büyüklüğünde bir özel havuz bulunmaktadır. Tüm bahçe peyzajlı olup nadir ve bakımlı bitkiler, çeşitli meyve ağaçları ile dekore edilmiştir. Villanın orta bahçesinde 2 oda, 2 banyo+wc, açık mutfak salondan oluşan 90 m² büyüklüğünde misafir konutu yer almaktadır. Vadi manzaralıdır. Orta bahçede misafir konutu yanı sıra içinde 35 m² depo odası ve makine dairesinin yer aldığı ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Tüm villada yerden ısıtma/soğutma sistemi İsveç malı Nibe marka ısı pompası ile yapılmaktadır. Orta bahçede yer alan 60 tonluk su deposu ve komşu ile ortak artezyen kuyusu bulunmaktadır. Alt bahçede 45 m² büyüklüğünde 1 yatak odası, 1 banyo+wc, 1 salon ve açık mutfaktan oluşan yardımcı evi bulunmaktadır. Hemen onun yan tarafında hobi bahçesi ve makine odasında reverse osmosis yöntemi ile kuyu suyunu arıtma sistemi ve hidrofor bulunmaktadır. İskanlı olup krediye uygun satılık tam müstakil villa.

Bodrum – Bitez’de, merkezi konumda doğa ile iç içe yaşamak isteyenlere; alışveriş, market ve resmi kurumlara 5 dk mesafede, 2 ayrı parselden oluşan, toplam 1.130 m² alana sahip, %30 konut imarlı satılık arsa. Detaylar için lütfen arayınız.

Bodrum – Bitez mevkiinde Bahçeşehir ve Marmara kolejine yakın konumda, Avenue alışveriş merkezine, marketlere, restoranlara yürüme mesafesinde, merkezi bölgede, 80 m² kullanım alanına sahip, 2 yatak odası, 1 banyo+wc, 1 salon, açık mutfak ve 1 geniş balkondan oluşan, balkondan şehir ve doğa manzarasına hakim, bağımsız girişli satılık üst kat daire.

Bodrum – Bitez mevkiinde merkezi konumda, Aveneu, Bahçeşehir, Marmara kolejine yakın mesafede, geniş bahçe kullanımlı, 140 m² kullanım alanına sahip, 3 yatak odası, 3 banyo+wc, 1 salon ve açık mutfaktan oluşan, müstakil girişli, iskanlı olup krediye uygun, yeni yapı, satılık bahçe dubleksi.

Bodrum – Bitez’de denize 650 m mesafede, 2.203 m² yüzölçümüne sahip, içerisine yolu açtırıp 1 adet ev yapılabilir, alt yapı ve yol problemi olmayan, satılık yatırıma uygun arazi.

Bodrum – Bitez’de, Bitez koyunun keyfini çıkarabileceğiniz, elit yapılaşma bölgesinde, konum itibariyle doğa ve deniz manzarasına hakim, 1.000 m² net alana sahip, % 20 konut imarlı, alt yapı sıkıntısı olmayan, satılık arsa.

Bodrum – Bitez mevkiinde 1000 m² müstakil bahçe içerisinde, müstakil havuzlu, 300 m² kapalı kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 1 giyinme odası, 4 banyo+wc, 1 misafir tuvaleti, 1 salon, açık mutfak ve 1 büyük balkondan oluşan, kileri ve 1 geniş terası bulunan, alt katta hobi odası, spor alanı veya sinema odası yapılabilecek büyüklükte salonu olan, şömineli, merkezi ısıtma ve soğutma sistemli, kapanmaz deniz manzaralı, üstü kapalı 1 araçlık otoparkı bulunan, masrafsız, iskanlı olup krediye uygun, iki kottan oluşan geniş bahçeye sahip, satılık tam müstakil tripleks villa.Favorileriniz